Koordinátor a internetový predajca pre HU eshop

23.01.2022 09:41

Zaujímavá príležitosť pre maďarsky hovoriaceho uchádzača o zamestnanie. Spoločnosť BIET EUROPE s.r.o., ktorá je distribútorom a výrobcom zariadení pre spracovanie vzduchu, vody, wellness zariadení a produktov pre oddych zháňa aktuálne technický typ človeka na správu e-shopu. Náplňou vašej práce bude prekladanie textov z SK do Hu jazyka, poradenstvo a komunikácia so zákazníkmi a komunikácia s agentúrami. Dôležitá je hlavne znalosť maďarského jazyka, výhodou je, ak ste technický typ človeka a máte už skúsenosti s predajom a fakturáciou.

Náplň práce:

  • preklad textov zo slovenského jazyka do maďarského,

  • poradenstvo a komunikácia so zákazníkmi (po telefóne či emailom),

  • komunikácia s maďarskými inštitúciami,

  • komunikácia s partnermi, reklamnými agentúrami a podobne.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • vzdelanie v odbore elektrotechnické, strojárske, prípadne ekonomické,

  • maďarský jazyk na úrovni expert,

  • slovenský jazyk na úrovni pokročilý,

  • znalosť práce na MS Office – Word, Excel – pokročilý,

  • fakturácia – základy.

Výhodou:

  • skúsenosti s predajom,

  • skúsenosti s fakturáciou a prácou v ekonomickom software,

  • ak ste technický typ.

Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť,

  • precíznosť,

  • lojálnosť,

  • zodpovednosť,

  • dobré predajné a komunikačné schopnosti,

  • ochota učiť sa nové veci.

Ponúkajú:

  • prácu v príjemnom kolektíve,

  • po zaučení možnosť pracovať z domu,

  • kariérny rast,

  • finančné ohodnotenie 800 - 1 300 EUR/mesiac.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 10.02.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.